Ośrodek Wczasów Zdrowotnych

Bardzo atrakcyjne ceny.   ZAPRASZAMY!   - zobacz cennik

Księga gości

Dodaj komentarz* Email tylko do wiadomości administratora strony.

 • Grażyna
  Złotoryja
  wtorek, 23lipiec 201311:25
  Serdeczne pozdrowienia SUPER ZAŁODZE "BEZETY" przesyła była kuracjuszka ze Złotoryi Grażyna.
  Do zobaczenia w maju 2014r.
  rozwiń
 • Bezeta
  Skrobów
  czwartek, 04lipiec 201320:06
  Droga Olu,
  Ludzie poniżej 30 roku życia również przyjeżdżają do nas, zwłaszcza w okresie letnim. Jednak są oni w mniejszości.
  Lucyna
  rozwiń
 • Bezeta
  Skrobów
  czwartek, 04lipiec 201320:04
  Droga Bogno,
  Zrzucenie 8kg jest możliwe, ale tylko przy dużej nadwadze. Ubytek wagi wynosi ok 4-7% początkowej wagi ciała i jest zależny od wielu indywidualnych czynników.
  Lucyna
  rozwiń
 • Bezeta
  Skrobów
  czwartek, 04lipiec 201320:01
  Bardzo Państwa przepraszamy, że z powodu usterki księga gości była niedostępna i przez dłuższy czas nie mogliście Państwo dokonywać wpisów. Usterka została usunięta, zapraszamy do kontaktowania poprzez księgę. Szczegółowe pytania najlepiej kierować na mail'a. Na każde pytanie odpowiemy indywidualnie.
  rozwiń
 • ola
  wtorek, 02lipiec 201321:16
  Przyjeżdżają do Państwa czasem jacyś młodzi ludzie? Tacy do 30 lat? Pozdrawiam
  rozwiń
 • Bogna
  Lublin
  poniedziałek, 01lipiec 201316:40
  Chciałabym poprawić figurę. Czy można u was zrzucić 8kg w czasie turnusu?
  rozwiń
 • Jola
  Koszalin
  sobota, 26maj 201216:20
  Dziękuję za możliwość spędzenia cudownego czasu na turnusie:21.04.-05.05.br.w mojej kochanej Bezetce!;):))
  Tym razem pobiłam swój własny rekord i schudłam 4 kg!;)-jednocześnie jedząc smaczne posiłki:)
  Oczyściłam również ducha,spacerując po przepięknej okolicy i odpoczywając w zielonym ogrodzie ośrodka:)
  Teraz z radością czekam na swój 13-y już turnusowy pobyt:38.07-11.08!;):)
  Bezeta jest jedynym miejscem,w którym czuję się tak dobrze,że wracam do niej zawsze tyle razy w roku,ile tylko mogę!:)))
  Pozdrawiam serdecznie Lucynkę,Marylkę,Bogdana,Roberta i Krzysia,oraz cały-przemiły Personel!:)))
  -Jola z Koszalina:)
  rozwiń
 • Zbigniew
  Podkowa Leśna
  czwartek, 08marzec 201221:21
  Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET życzę w imieniu wszystkich mężczyzn i swoim własnym (niestety jesteśmy w Bezecie zawsze mniejszością): Lucynie i Maryli naszym Aniołom, wszystkim paniom z obsługi ośrodka oraz uczestniczkom obecnego turnusu. Świat bez Was, kobiet byłby mało ciekawy. Jesteście naszą inspiracją, wsparciem i radością. Jesteście po prostu PIĘKNE.
  Pozdrawiam serdecznie
  Zbyszek z Podkowy Leśnej
  rozwiń
 • Zbigniew
  Podkowa Leśna
  czwartek, 08marzec 201221:07
  BEZETA to wspaniałe miejsce pod Słońcem, gdzie w rodzinnej atmosferze stworzonej przez Lucynę i Marylę Parol, można na nowo uzyskać równowagę i harmonię wewnętrzną między ciałem i duchem. W rankingu na ośrodki tego typu, związane z dietą warzywno-owocową, BEZETA zajmuje niewątpliwie czołowe miejsce. Warzywa i owoce najwyższej jakości; menu dobrane dla nawet najbardziej wybrednych smakoszów; konsultacje lekarzy specjalistów od dietetyków po psychologów; super zorganizowane ćwiczenia ruchowe w ośrodku i blisko natury; masaże, basen, kijki i rowery oraz wycieczki krajoznawcze; sympatyczna obsługa i opieka z Góry. Dlaczego o tym piszę?

  Piszę o tym z wdzięczności i uznania dla kobiet, które POTRAFIĄ. To dzięki nim, te dwa tygodnie w BEZECIE są nie tylko niezapomniane, ale przynoszą uzdrawiające efekty w postaci lepszego samopoczucia i znacznego spadku wagi. A dzisiaj jest Wasze Święto, Dzień Kobiet, które nie tylko POTRAFIĄ, ale ROBIĄ to z PASJĄ. Przyjmijcie proszę w tym Dni
  rozwiń
 • Bezeta
  Skrobów
  sobota, 05listopad 201109:46
  Zapisu na turnus można dokonać w każdym momencie. Im wcześniej tym lepiej, ponieważ na ostatnią chwilę pozostają już tylko miejsca w pok. 3-os. lub też na kwaterze. Może się zdarzyć, że w okresie wakacyjnym (także ferie zimowe) wszystkie miejsca będą zarezerwowane, jeśli zbyt późno zgłosi Pani chęć pobytu.
  Pozdrawiam.
  Lucyna.
  rozwiń
 • maria
  Sławno
  środa, 02listopad 201118:23
  Mam problemy z cholesterolem i tróglicerydami, nadciśnienie, wiek 54 lata. Chciałabym być zdrowsza i skorzystać z Waszych wczasów. Dzieli mnie od was aż 614 km. Interesują mnie wczasy na przełomie koniec czerwca- lipiec 2012 r. Z jakim wyprzedzeniem muszę dokonać rezerwacji.
  rozwiń
 • Zbigniew
  Podkowa Leśna
  wtorek, 16sierpień 201111:05
  Myśląc z wdzięcznością o Bezecie napisaliśmy z córką, Bogumiłą Wiktorią tekst o Bezecie na melodię piosenki "Teraz jest wojna, kto handluje ten żyje..." z filmu "Zakazane piosenki")
  Jeśli znasz Bezetę to napewno spodoba Ci się piosenka, jeśli przeczytasz tekst piosenki napewno zapragniesz przyjechać do Bezety. :)
  Nie ma tu żadnej ściemy. A więc do zobaczenia w Bezecie !

  BEZETA

  Ref.0: Mówta co chceta,
  Bo nie ma to jak Bezeta.
  Dziś każdy to powie,
  Że radość i zdrowie,
  Otrzymać tu można w Skrobowie.


  1.Od rana spacery,
  A także rowery,
  O ósmej jest gimnastyka.
  Już soki podane,
  A potem śniadanie,
  Dzwoneczek tu wszystkich wita.

  ref.1:Mówta co chceta,
  Bo nie ma to jak Bezeta.
  Tu niczym u mamy
  Czas miło spędzamy,
  I za to Bezetę kochamy.


  2. Masaże, wykłady,
  Zdrowotne zasady,
  O pierwszej już obiad czeka.
  Sałatki warzywne,
  I dania pożywne
  rozwiń
 • Bezeta
  Skrobów
  poniedziałek, 06czerwiec 201120:09
  Pytania o konkretne miejsca na turnusach proszę kierować na adres mailowy (bezeta@bezeta.pl) lub telefonicznie pod numerem 81 854 59 76 lub 601 247 359.
  rozwiń
 • Mariola
  Gdańsk
  piątek, 03czerwiec 201120:30
  Witam Państwa,chciałabym się dowiedzieć czy to są tylko wczasy dotyczące dirty warzywno-owocowej?,czy również jest oczyszczanie organizmu z pasożytów,jakie człowiek posiada w organizmie,bo na ten temat nie ma żadnej wzmianki. Może macie państwo takie wczasy związane z oczyszczaniem organizmu,bo słyszałam że są takie wczasy,jeśli tak proszę podać adres,jak również ilu dniowa jest taka kuracja w ośrodku,dziękuję.Z poważaniem,Zainteresowana
  rozwiń
 • Bezeta
  wtorek, 18styczeń 201119:48
  Niestety trudno jest nam ocenić, czy przebyte załamanie/depresja może być przeciwwskazaniem do skorzystania z diety.
  Mogłoby to zależeć od czasu jaki minął od tamtego momentu jak i aktualnego stanu Pana mamy oraz jeszcze innych czynników - jest to kwestia indywidualna.
  Tą kwestię należałoby omówić, dlatego proszę o kontakt z nami telefonicznie lub mailowo.
  rozwiń
 • Marcin
  niedziela, 16styczeń 201121:22
  Witam serdecznie, zastanawiam się nad zafundowaniem mojej mamie takowych wczasów i mam pytanie do Pani Lucyny, mianowicie czy jeśli ktoś przeszedł jakiś czas temu coś w rodzaju załamania nerwowego/ depresji to czy jest to przeciwskazaniem do skorzystania z diety/ turnusu ???
  rozwiń
 • anna
  zabłudów /białystok
  czwartek, 23grudzień 201011:15
  Cały czas noszę w sercu najpiękniejsze wspomnienia z pobytu w BEZECIIE,już tęsknię do odpoczynku w atmosferze stworzonej przez PAROLÓW.Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Lucynce ,Bogusiowi i całej rodzinie dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa w trudnej pracy na rzecz ludzi chorych.Pozdrawiam serdecznie.anna ostapowicz
  rozwiń
 • Zbigniew
  Podkowa Leśna
  piątek, 17grudzień 201017:46
  W pierwszych słowach chciałbym gorąco podziękować za czas jaki spędziłem na wczasach zdrowotnych w Bezecie. Dzięki diecie warzywno-owocowej oraz pracy całego zespołu ośrodka w Skrobowie, nie tylko udało mi się schudnąć 20kg (bez efektu jo-jo), ale spędziłem naprawdę urocze chwile w miłej atmosferze, wśród życzliwych ludzi, oddychając świeżym powietrzem na łonie natury, przepięknych lasów i pól. Ośrodek jest wyposażony w rowery, sprzęt do ćwiczeń oraz kijki do nordic-walking, co pozwala na bardzo aktywne spędzanie czasu. Wyjazdy na basen SPA do Nałęczowa, wycieczki i wiele różnych atrakcji wypełniają czas od rana do wieczora. Sauna, masaże, ćwiczenia gimnastyczne rano i w południe poprawiają kondycję. A jedzenie jest przysłowiową kropką nad "i". Wspaniała, urozmaicona kuchnia zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wyszukanego smakosza.
  A nad wszystkim czuwa anioł stróż Bezety w osobie Lucyny Parol, sercem i duszą oddanej kuracjuszom.
  Nic dziwnego, że niektórzy przyjeżdża
  rozwiń
 • MONIKA
  LUBLIN
  wtorek, 16listopad 201015:46
  BYŁAM NA WCZASACH W KWIETNIU I JESTEM ZADOWOLONA,MIŁA I PRZYJAZNA ATMOSFERA,DOBRE JEDZENIE,SOCZKI OWOCOWE I WARZYWNE,HERBATKI O RÓŻNYCH SMAKACH,SAUNA,MASAŻE ITP I DOBRE WARUNKI,A TAKŻE ĆWICZONKA NA KRĘGOSŁUP NA PIŁECZKACH,JAZDA NA ROWERZE,ŚWIERZE POWIETRZE,DUŻO ZIELENI,CODZIENNE SOACERY.POZNAŁAM WIELE FAJNYCH LUDZI.CO PRAWDA ZOSTAWIŁAM TAM7KG,ALE JUŻ JE NIESTETY JUŻ JE NADROBIŁAM,ALE TO WINA MOJEGO ŁAKOMSTWA.TERAZ ZACZĘŁAM SIĘ ODCHUDZAĆ ZNOWU I LICZĘ NA DOBRE REZULTATY.POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH NA FORUM I POLECAM WCZASY W BEZECIE,JEŚLI CHCECIE SIĘ ODCHUDZIĆ,SPĘDZIĆ MIŁO CZAS,ODERWAĆ SIĘ NA CHWILĘ OD SZAROŚCI DNIA CODZIENNEGO...ITD,ITP.MONIKA.P­.
  rozwiń
 • Krystyna
  Lublin
  czwartek, 21październik 201013:46
  Dzień Dobry
  Od kilku lat wiem o istnieniu tego ośrodka ,ale brak było mi odwagi aby zainteresowć się jego działalnością.Dziś kiedy mam już dość dużą nadwagę chciałabym prosić o ewentualną konsultację i być może pobyt w Pani ośrodku.Bardzo proszę o informację czy i kiedy mogłabym przyjechać do Skrobowa.
  pozdrawiam
  Krystyna lat 55
  rozwiń
 • BARBARA
  PUŁAWY
  poniedziałek, 27wrzesień 201015:50
  Proszę bardzo Panią o pomoc! Mam mięśniaki i od początku września 2010 krwawię.Dwa lata temu leczyłam się na nerwy i lekarz powiedział, że mój organizm nie wytwarza serotoniny.Znalazłam dietę Pani dr.|Dąbrowskiej zrozumiałam, że źle się odżywiałam nie jadłam długie lata kasz,wybiorczo warzywa, nie jadłam ryb. Czy mogę zastosować dietę owocowo-warzywną,czy w okolicy Puław jest lekarz leczący tą dietą. Obecne moje dolegliowości poza mięśniakami to chory żołądek,grzybica organizmu, duża nadwaga, nie mogę spać i poce się mam mokrą głowę. Dziękuję Barbara.
  rozwiń
 • Bezeta
  Skrobów Kol.
  piątek, 21maj 201014:22
  Odpowiedzi w konkretnych przypadkach (wolne miejsca na turnusach, itp.) udzielamy e-mailem, jeśli jest w zapytaniu podany prawidłowy adres e-mail.
  Lucyna
  rozwiń
 • Teresa
  Kozienice
  środa, 17marzec 201021:40
  Serdecznie pozdrawiam moją koleżankę Teresę M. , która jest u Państwa. To ona dała mi info na temat diety i isniejącego ośrodka. Właśnie wpłaciłam zaliczkę / dla 2 osób/ na m-ąc maj/ czerwiec. Myślę, że będę zadowolona z pobytu. Pozdrawiam.
  rozwiń
 • Ania
  Wrocław
  środa, 10marzec 201009:07
  Witaj Lucynko,
  Serdecznie pozdrawiam.Zastanawiam się czy w tym roku nie wybrać się do Ciebie.Oczywiście latem.Sciskam
  rozwiń
 • Bezeta
  Skrobów Kol 104G
  niedziela, 07luty 201017:27
  Witam serdecznie

  Zgodnie z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej w naszym Ośrodku stosujemy dietę warzywno-owocową wg dr Ewy Dąbrowskiej.
  Na życzenie gości podajemy dietę płynną złożoną z soków warzywno owocowych oraz wywaru z zup.

  Pozdrawiam
  Lucyna Parol
  rozwiń

Księga gości

Serdecznie zapraszamy na forum BEZETY.
Powstało ono, aby umożliwić Państwu swobodną wymianę informacji dotyczących diety warzywno-owocowej oraz własnych doświadczeń i przemyśleń związanych z tą kuracją.
Bardzo dziękuję za wpisy,

Zapytania w sprawie wolnych miejsc prosimy kierować na adres e-mailowy bezeta @ bezeta.pl

WCZASY ZDROWOTNE

Sprawdź jakie efekty przynosi dieta warzywno owocowa dr Ewy Dąbrowskiej:

 1. Wybierz turnus
 2. Sprawdź cennik i rabaty
 3. Zarezerwuj miejsce

Nr konta:
69 2490 0005 0000 4530 9099 5510

SWIFT: ALBPPLPW
PL 69 2490 0005 0000 4530 9099 5510

ico car
Skrobów Kolonia 104G
21-100 Lubartów
81 854 59 76
601 247 359

rss

kontakt mapa